Depremium Parasinus Nutrition, 20 tabletter
Beskrivning
Parasinus är ett läkemedel som ger effektiv lindring av vanliga förkylningssymtom som nästäppa, huvudvärk och feber. Dess formel kombinerar flera aktiva ingredienser för fullständig lindring.
Sammansättning
Varje tablett innehåller paracetamol 500 mg, fenylefrin 5 mg, klorfeniramin 2 mg och hjälpämnen.
Bruksanvisning
Ta en tablett var 6:e timme vid behov, överskrid inte 4 tabletter per dag.
Farmaceutisk rådgivning
Överskrid inte den rekommenderade dosen. Ta inte tillsammans med andra förkylningsmediciner utan att rådfråga läkare. Om symtomen kvarstår, sök läkarvård.
Egenskaper
| Produktkod | 603917 |
| Kategori | Andningssystemets hälsa, Andningssystemet |
| Produktlinje | Parasinus |
| Leverans från | Spanien |
Depremium Parasinus Nutrition, 20 tabletter
Depremium Parasinus Nutrition, 20 tabletter
Lämna din e-postadress så meddelar vi dig så snart den finns i lager igen!
Recensioner
Alla recensioner
Det finns inga recensioner för den här produkten.