Scitec Nutrition Big Bang Pre Workout kiegészítő 825gr Mango
Által
Scitec Nutrition
Leírás
A Scitec Nutrition Big Bang-et úgy tervezték, hogy támogassa a tested fizikai aktivitás, különösen a nagy intenzitású edzések során.
ingatlan
- 5 kreatintípus
- 16 aminosav
- L-karnitin
- Koffein és guarana
- AAKG és citrullin-malát
- Béta-alanin
- Koenzim Q10
- AKG
- Ribóz
- Vitaminok és ásványi anyagok
Adagolás
Keverjen el egy adagot (2 1/3 adagolókanál) 500 ml vízzel. Fogyassza el edzés előtt 30 perccel, lehetőleg éhgyomorra. Ez a termék enyhén szénsavas.
Jellemzők
| Termékkód | 534547 |
| Kategória | Edzés előtti komplexek, Sporttáplálkozás |
| Márka | Scitec Nutrition |
| Térfogat | 825 g |
| Szállítás innen | Görögország |
Scitec Nutrition Big Bang Pre Workout kiegészítő 825gr Mango
Által
Scitec Nutrition
Scitec Nutrition Big Bang Pre Workout kiegészítő 825gr Mango
Által
Scitec Nutrition
Nincs készleten
Eredeti termék
Nincs készleten
Nincs raktáron
Ezt a terméket mi is hiányoljuk 😢
Add meg az e-mail címedet, és értesítünk, amint ismét raktáron lesz!
Add meg az e-mail címedet, és értesítünk, amint ismét raktáron lesz!
Hozzájárulok, hogy értesítéseket kapjak erről a termékről és hasonló termékekről
Értesítünk, amikor ez a termék ismét elérhető.
Nemrég megtekintett termékek
Ingyenes szállítás
Mikrokompresszoros porlasztó Medel Smart 95151, Medel
€ 104,70
További termékek a Scitec Nutrition-től
További termékek
Ingyenes szállítás
Fehérjepor Whey Protein Professional, csokoládé, 2350 g, Scitec Nutrition
Ingyenes szállítás
Monster Pak vitamin és ásványi anyag komplex, 40 csomag, Scitec Nutrition
Ingyenes szállítás
Hot Blood Infinity koffein-kiegészítésű edzés előtti készítmény, őszibarack-mangó ízű, 350 g, Scitec Nutrition
Ingyenes szállítás
Hot Blood Infinity koffein-kiegészítésű edzés előtti táplálék-kiegészítő, narancs-limonádé ízű, 350 g, Scitec Nutrition
Ingyenes szállítás
Whey Protein Professional Vanília, 2350 gramm, Scitec Nutrition
Hasonló termékek
További termékek
Ingyenes szállítás
Animal Flex, 44 tasak, Universal Nutrition, Univerzális táplálkozás
€ 66,20
Arginin FX málna és lime ízesítéssel, 15 g x 25 tasak, Pro Nutrition
€ 13,50
Zsírégető kiegészítő Lipo 6 Black Ultra Concentrate, 60 kapszula, Nutrex
€ 34,40
Vélemények
Jutalomra jogosult
Scitec Nutrition Big Bang Pre Workout kiegészítő 825gr Mango
- Minden beküldött és jóváhagyott véleményért € 1 Jutalom-t kapsz a jutalom egyenlegedre.
- A jutalmakat minden megvásárolt és értékelt termék után egyszer adjuk.
- Jogosultnak kell lennie a jutalmak fogadására.
Összes vélemény
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.
Köszönjük értékelésed! Moderálásra elküldtük.
Fedezz fel többet a Healthblogon
Hogyan gyógyítsuk meg a náthát korai stádiumban: mit szedjünk?
Malina Mancas
5 perc
1187 megtekintés
A megbízható fényvédelem titkai: Hogyan tartsuk fiatalon a bőrt
Malina Mancas
5 perc
1010 megtekintés
Az egészséges emésztés alapelvei: mi segít megőrizni a gyomor egészségét
Malina Mancas
7 perc
973 megtekintés
Fehérje az izomnövekedéshez: magas fehérjetartalmú ételek, a megfelelő étrend
Malina Mancas
7 perc
955 megtekintés
Legnépszerűbbek
-16%
Doppelherz System Kollagen 11.000 Plus, 30 injekciós üveg x 25 ml, Queisser Pharma
Ingyenes szállítás
Doppelherz System Kollagen 11000 Plus, 2 x 30 injekciós üveg, Quisser Pharma